Providing you the best range of roofing sheets, 50mmx4x8 feet ms roofing sheet, 50mmx4x15 feet ms roofing sheet, 50mmx4x20 feet ms roofing sheet and 50mmx4x15 feet stainless steel corrugated sheet with effective & timely delivery.
₹ 67 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 0.50 mm |
| Material | Steel |
| Length | 14 ft |
| Width | 4 ft |
| Brand | JSW |
| Color | Blue |
| Surface Treatment | Color Coated |
₹ 65 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 0.50 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Kg
₹ 65 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 0.50 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Kg
₹ 65 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 0.50 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Kg
₹ 65 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 0.50 mm |
| Country of Origin | Made in India |
Minimum order quantity: 500 Kg
₹ 65 / Kg Get Latest Price
| Thickness | 5 mm |
| Technique | Cold Rolled |
| Finish | Matte Finish |
Minimum order quantity: 500 Kg
Anil Chashta (CEO)
Vinayak Enterprises
00, V K I Area Jaipur, Road No.09 F-3, Rjasthan Eletcricals G-710, V K I Area
Jaipur - 302013, Rajasthan, India